OGame Online Strateji Oyunuİnternet daha çok çağımızın işaret çok kullanılan televizyon araçlarından bir tanesi konumuna geldi. Bu makro aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek okunuşu adamakıllı çağ geçirmelerini sağlayacak müteaddit oyun da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce piyes var. Ancak bunlardan en fazla oyuncuya sahip olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda müşterek insanla oynadığınız amacıyla sizlere daha sıcak gelmekte ve oyunun size verdiği zevk artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da ancak hayli gereğinden alaka görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize antre yapan okunuşu bu zamana derecesinde binlerce sinema toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine nesne) Bilgiler
Oyun harp okunuşu ekonomik üstüne kurulmuş bir kez oyundur. İnternet üzerine bulunan okunuşu binlerce sinema sayısına ulaşan bu oyunun bir kez fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda yol almak okunuşu neşvünema elde etmek özgü hammadde üretmeniz istenecektir. sitemizi inceleyin İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile özge gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. siteyi ziyaret et Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize tanınmayan binalar, filolar okunuşu henüz müteaddit bünye da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da devir içerisinde büyüterek online olan ancak düzenci ile birlikte başka gezegenlere harp açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda müteaddit kavram de sizleri beklemektedir. Normal oyunda yol almak okunuşu neşvünema süreci çok uzun sürerken oyunun birtakım versiyonlarında bu müddet oyuncuların henüz sıkıntı yalnız şekilde gelişmesi kendince kısaca engellenmiş ve oyunun tadını çıkarmaları düşüncesince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar bir kez müddet sonra gelişme süreci fazla baskı olduğu uğruna sıkılmaktadır. Normale göre fazla daha kolay olan uçarı OGame oyunlarında ise insanlar daha kolay eş şekilde gelişmekte ve kısa sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu hareket etmek için rastgele yalnız tahmil yapmanıza da icap yoktur yani direkt olarak tarayıcınız üzerinden antre yapabilir ve zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak özge evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar